Send it. Return it.
Sell Global.

W Global24 kompleksowo obsługujemy zagraniczną logistykę w ecommerce. Codziennie wysyłamy zamówienia i odbieramy zwroty od kupujących w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Belgii oraz Włoszech. Wspieramy eksport w sprzedaży zagranicznej – pomagamy e-sklepom skutecznie konkurować na globalnym rynku.

Napisz do nas

Postaramy się odpowiedzieć do 24 godzin!

  Jak działamy

  Nasza usługa wysyłek zagranicznych pozwala na dostarczenie Waszych produktów bezpośrednio do docelowego klienta za granicą. Dzięki współpracy z regionalnymi kurierami – masz pewność o bezproblemowym oraz szybkim dostarczeniu przesyłki.

  Korzyści

  Nasze usługi dopasowane są do potrzeb e-sklepów. Pomagamy konkurować z zagranicznymi
  sprzedawcami na ich własnych rynkach.

  • Szybkość

   Doręczenie do odbiorców w Niemczech możliwe już w 24h z naszego centrum w Bielanach Wrocławskich. Kupujący w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Belgii i Włoszech mogą odebrać swoje zamówienia po 48h. Zwroty są przez nas codziennie identyfikowane i wpisywane do systemu oraz transportowane do centrali.

  • Adres zagraniczny

   Kupujący z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Belgii i Włoch otrzymają przesyłki nadane z adresu w jego kraju. Dostarczy je najlepsza na danym rynku firma kurierska. Udostępniamy te adresy sprzedawcom, jako ich lokalizacje wysyłkowo-zwrotne. Kupujący mogą wygodnie zwrócić towar przesyłką krajową.

  • Proste zasady

   Proponujemy współpracę na podstawie prostej, bezterminowej umowy: brak stałych opłat oraz minimów logistycznych dla wysyłek i zwrotów.

  • Własny system

   Przejrzystość i sprawność działania zapewnia nasz własny system informatyczny. Pomaga w zarządzaniu wysyłkami i zwrotami, generuje etykiety, faktury i powiadomienia e-mailowe.

  • Pomoc

   Profesjonalna obsługa klienta dostępna 5 dni w tygodniu w systemie zgłoszeniowym, pod e-mailem i telefonicznie. Nasi partnerzy mogą liczyć na nasze wsparcie w rozwiązywaniu codziennych problemów w sprzedaży zagranicznej.

  Oprogramowanie

  Nad realizacją usług w Global24 czuwa nasz autorski system informatyczny.
  Konsultując się z jego użytkownikami, nieustannie go rozbudowujemy, ulepszamy i usprawniamy.

  Oprogramowanie

  Wysyłki

  Podstawową funkcją jest zarządzanie wysyłkami i zwrotami: kontrola, tworzenie nowych zamówień, import, eksport, edycja, usuwanie i generowanie etykiet.

  Zwroty

  W systemie udostępniane są aktualne informacje o zwrotach oraz możliwość tworzenia etykiet zwrotnych zagranicznych kurierów.

  Powiadomienia

  Istotną zaletą jest elastyczna konfiguracja powiadomień e mailowych, zarówno dla kupujących jak i użytkowników systemu.

  Integracje

  Połączenia z takimi platformami jak Ebay, Amazon, Baselinker czy IAI-Shop, umożliwiają automatyzację działań sprzedażowych.

  Własne API

  W przypadku dedykowanego rozwiązania e-sklepu, polecamy skorzystać z API GLOBAL24.

  Blog

  Od 1 lipca 2021 wchodzą wyczekiwane regulacje ułatwiające cross-border e-handel w Europie – One Stop Shop (OSS)
  Co zmienia OSS ? Wejście zmian to świetna informacja dla każdego sprzedawcy internetowego na terenie Europy. Zamiast konieczności rejestracji do VAT w każdym kraju unijnym osobno, procedura OSS wymaga rejestracji TYLKO w jednym Państwie w zależności od siedziby firmy. Zatem, polska firma prowadząca sprzedaż online w Europie będzie zobowiązana do rejestracji do OSS w urzędzie […]
  Kluczowa wiedza na temat zwrotu zamówień z UK
  Sklepy online wysyłające zamówienia do UK zmuszone zostały do diametralnej zmiany procesu wysyłki na początku 2021. Kluczowa zmiana to konieczność dokonania odprawy celnej przy imporcie w Polsce (zadeklarowanie rodzaju i wartości wysyłanego towaru, otrzymanie potwierdzenia wywozu IE-599) jak i w imporcie w UK (dokonanie zapłaty cła oraz VAT). Zwrot zamówień z UK Nasze doświadczenie potwierdza, […]
  Istotna wiedza o VAT dla sprzedawcy online do UK po Brexit
  Podstawa zmian w sprzedaży internetowej do UK po Brexit Standardowo, VAT na towar importowany z kraju trzeciego jest naliczony po przekroczeniu towaru przez granicę państwa. Podejście do VAT w przypadku odpraw po wyjściu UK z UE jest inne, mianowicie punktem naliczenia VAT nie jest moment przekroczenie granicy między UE a UK, ale moment dokonania zakupu. […]

  Zobacz nasze referencje na:

  Global24

  GLOBAL24 sp. z o.o. sp. k.
  ul. Ryszarda Chomicza 13b
  55-080 Nowa Wieś Wrocławska

  sales@global24.eu
  +48 880 725 240

  Zostaw Wiadomość

   Napisz do nas

   Postaramy się odpowiedzieć do 24 godzin!